Nilüfer Beko Servisi

Tüm beyaz eşya klima kombi ve küçük ev aletlerinizi ne kadar özenle kullansak da maalesef zaman aşımı ve diğer nedenlerden ötürü arıza vermektedir.
Bizler bu arıza ve bakım işlemlerin de sizleri mağdur etmemekiçin çağrı merkezimizi sürekli açık bulundurmaktayız. Haftanın 7/24 saat kaçta olursa olsun bizleri arayıp kaydınızı oluşturabilirsiniz. Nilüfer bölgesinde hem mobil hem de şube olarak görev yapan nilüfer beko servisi anında müsaitlik ve parça durumuna göre sizlere ulaşacak ve yola koyulucaktır. Bursa nilüfer beko servisi gelmeden önce sizleri telefonla arayarak müsaitlik durumunu sorgulatacığını da unutmayınız. Nilüfer beko servisimiz aynı bursa beko yetkili servisi gibi

garanti harici tüm cihazlarınıza kaliteli hizmet sunmaktadır. Orjinal parça değişimi ve sistemde sürekli kayıt yöntemi ile tüm bilgileriniz asla 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır. Beko servisi nilüfer bölgesi haricinde bursa merkez de tüm hizmetini aksatmadan vermektedir. Nilüfer beko klima servisi bakımlarını da montaj ve demontaj işlemlerini titizlikle yapmaktadır. Ayrıca bizleri youtube sayfamızdan da takip edebilirsiniz.